| Productnaam | Batterijopslagkasten |
|---|---|
| koeling | 1.5 kW gelijkstroom airconditioner |
| Oppervlaktecoating | poedercoating |
| Ver controlesysteem | - Ja, dat klopt. |
| Productcategorie | Buitenbatterijopslagkasten |
| Productnaam | Energie-kast |
|---|---|
| Fabrikant | SHENZHEN |
| Indeling | aangepast |
| IP -niveau | IP55 |
| MAAT | B×D×H 900×900×2150mm |
| Productnaam | Buitenruimte 19 |
|---|---|
| Inwendige grootte | W × D × H 900 × 900 × 2150 mm |
| Vergrendeling van de kast | Anti-diefstal drie puntslot |
| Beschermingsniveau | IP55 |
| Gebruikersruimte | 40U |
| naam | Machtskabinet |
|---|---|
| Inwendige grootte | W × D × H 800 × 900 × 2150 mm |
| Vergrendeling van de kast | Anti-diefstal drie puntslot |
| Beschermingsniveau | IP55 |
| Kabinetslay-out | Twee compartimenten |
| Productnaam | Telecom buitenruimtes |
|---|---|
| Inwendige grootte | W × D × H 1600 × 900 × 2150 mm |
| Vergrendeling van de kast | Anti-diefstal drie puntslot |
| Beschermingsniveau | IP55 |
| Kabinetslay-out | Twee compartimenten |
| Type | Buitenaardse krachthulp |
|---|---|
| Installatiemethode | Opgezet rek |
| Oppervlakte | Buitenpoedercoating |
| Brand van ingebouwde voedingsbron | Daxin |
| Beschermingsniveau | IP55 |
| naam | Geïntegreerde stroomvoorziening |
|---|---|
| Beschermingsniveau | IP55 |
| Productcategorie | Industriële en commerciële energieopslagsystemen |
| Vervaardiging | Shenzhen |
| Zonnepaneel | - Ja, dat klopt. |
| Productnaam | Telecom-energievoorziening |
|---|---|
| Industriële pc-stroomvoorziening | - Ja, dat klopt. |
| Inlaatspanning | 100-240V |
| Temperatuurbereik | -40°C tot 55°C |
| Brand van ingebouwde voedingsbron | Daxin |
| Productnaam | Telecom-energievoorziening |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -40°C tot 55°C |
| Installatiemethode | Vloer geïnstalleerd |
| Capaciteit | 48V/10A~600A |
| Oppervlakte | Buitenpoedercoating |
| Access | Front and back access |
|---|---|
| Internal Size | W×D×H 900×900×2150mm |
| Cabinet Lock | Anti-theft Three Point Lock |
| Protection Level | IP55 |
| Cooling | Air conditioner 1500W AC |