| Inlaatspanning | 100-240V |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 10% aan 95% |
| Installatiemethode | Vloer geïnstalleerd |
| Productcategorie | Communicatie voeding |
| Capaciteit | 48V/10A~600A |
| Productnaam | Batterijdoos met paal |
|---|---|
| Zet Manier op | Polenberg |
| Batterijplank | Twee batterijplanken |
| Vergrendeling van de kast | Anti-diefstal drie puntslot |
| Kenmerken | Commerciële energiebeveiliging, industriële commerciële opslag, commerciële energiebeveiliging |
| Productnaam | Telecommunicatie-energievoorziening |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -40°C tot 55°C |
| Inlaatspanning | 100-240V |
| Zet Manier op | 19 inch bevestiging |
| Oppervlakte | Buitenpoedercoating |
| Productnaam | Telecommunicatie-energievoorzieningen |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -40°C tot 55°C |
| Inlaatspanning | 100-240V |
| Zet Manier op | 19 inch bevestiging |
| Oppervlakte | Buitenpoedercoating |
| Productnaam | IP55-geclassificeerde behuizing |
|---|---|
| Koelsysteem | Airconditioning met ventilator |
| Vergrendeling van de kast | Anti-diefstal drie puntslot |
| Beschermingsniveau | IP55 |
| Materiaal | Gegalvaniseerd staal/roestvrij staal |
| Productnaam | Stapelbare Lifepo4 batterij |
|---|---|
| MPPT-efficiency | 990,9% |
| Beschermingsniveau | IP51 |
| Materiaal | Lithium-ijzerfosfaat |
| Nominale spanning | 51.2V |