| Productnaam | energieopslagruimte |
|---|---|
| materialenopties | Gegalvaniseerd staal/ roestvrij staal/ aluminium |
| Koelopties | Ventilator/airconditioner/TEC/warmtewisselaar |
| Sensoren | Water/deur/temp.& hum./rook/neiging en schok |
| Kabinetslay-out | Een/twee/drie compartimenten |
| Productnaam | Batterijkasten voor energieopslag |
|---|---|
| materialenopties | Gegalvaniseerd staal, roestvrij staal, koolstofstaal, aluminium |
| koeling opties | Airconditioner, ventilator, ETC, warmtewisselaar |
| Interne opties | Rack, dienblad, glijdend, 19 inch rack, Din rail |
| Milieubewakingssysteem | Watersensor, deursensor, rooksensor, temperatuur- en geluidssensor, camera |
| Productnaam | Voedingkabinet |
|---|---|
| Afmeting | 700 mm*580 mm*350 mm |
| IP-niveau | IP55 |
| Zet Manier op | Polenberg |
| Machtsverdeling | Op maat |
| Productnaam | Buitenbatterijbehuizingen |
|---|---|
| Verlichting | DC48V LEIDENE lamp |
| Materiaal | Gegalvaniseerd staal/roestvrij staal |
| Kabinetslay-out | Eén compartiment/twee compartimenten |
| Koelsysteem | Airconditioning met ventilator |
| naam | Buitencommunicatieruimte |
|---|---|
| Inwendige grootte | W × D × H 900 × 900 × 2150 mm |
| Vergrendeling van de kast | Anti-diefstal drie puntslot |
| Beschermingsniveau | IP55 |
| Kabinetslay-out | één compartiment |
| Productcategorie | Netwerkkas met paal |
|---|---|
| Oppervlakte | Buitenpoedercoating |
| Brand van ingebouwde voedingsbron | Daxin |
| Vochtigheidsbereik | 10% aan 95% |
| MTP-connector Rl | ≥60db |
| naam | Buitenaardse stroomvoorziening |
|---|---|
| Vergrendeling van de kast | Anti-diefstal drie puntslot |
| Beschermingsniveau | IP55 |
| Kabinetslay-out | 3 compartiment |
| Accessoires opties | PDU, EMU, batterij |
| Productnaam | IP55 Buitenruimte |
|---|---|
| Gebruikersruimte | 30U |
| Vergrendeling van de kast | Anti-diefstal drie puntslot |
| Beschermingsniveau | IP55 |
| Kabinetslay-out | één compartiment |
| Productnaam | Elektrische distributie-kasten |
|---|---|
| Jas OD | 3.0 mm |
| Inwendige grootte | W × D × H 900 × 900 × 2150 mm |
| Vergrendeling van de kast | Anti-diefstal drie puntslot |
| Beschermingsniveau | IP55 |
| Productnaam | Elektrodistributiekabinet |
|---|---|
| materialenopties | Aluminium, roestvrij staal, koolstofstaal, gegalvaniseerd staal |
| Interne ruimte | 40-45U |
| Vergrendeling van de kast | Anti-diefstal drie puntslot |
| Beschermingsniveau | IP55 |