| Productnaam | Buitenaardse voedingskast |
|---|---|
| Inwendige grootte | W×D×H 900×900×2100mm |
| Vergrendeling van de kast | Anti-diefstal drie puntslot |
| Beschermingsniveau | IP55 |
| Interne gebruikersruimte | 40U |
| naam | externe telecoms-kast |
|---|---|
| Verpakking | Houten kist/kartondoos |
| Oppervlakte | Buitenpoedercoating |
| Productcategorie | Buitenaardse voedingskast |
| Koelcapaciteit | 1500W*2 (airconditioner) + 500W |
| Productnaam | Het Kabinet van het telecommunicatiemateriaal |
|---|---|
| Installatiemethode | Vloer geïnstalleerd |
| Externe dimensie | W×D×H 800x800x2000 |
| Brand van ingebouwde voedingsbron | Daxin |
| Beschermingsniveau | IP55/IP65 |
| Productnaam | de pool zet kabinet op |
|---|---|
| Zet Manier op | Polenberg |
| Batterijplank | Ja, op maat |
| Vergrendeling van de kast | Twee ronde sloten |
| Kenmerken | Verdeling van stroom/batterij back-up. monitor |
| Productnaam | Buitenaardse voedingskast |
|---|---|
| Installeer methode | Stang/wandmontage |
| Materiaal | Gegalvaniseerd staal/roestvrij staal |
| Op maat gemaakte service | - Ja, dat klopt. |
| UPS-capaciteit | 150A |
| naam | Buitenaardse voedingskast |
|---|---|
| Inwendige grootte | W × D × H 900 × 900 × 2150 mm |
| Vergrendeling van de kast | Anti-diefstal drie puntslot |
| Beschermingsniveau | IP55 |
| Kabinetslay-out | één compartiment |
| Productnaam | Telecombad met twee compartimenten |
|---|---|
| Verlichting | DC48V LEIDENE lamp |
| IP-niveau | IP55 |
| Batterijplank nr. | Eén batterijplank |
| Inwendige grootte | W × D × H 900 × 900 × 2150 mm |
| Productnaam | Buitencommunicatiekast |
|---|---|
| Installatiemethode | Opgezet rek |
| Brand van ingebouwde voedingsbron | Daxin |
| Beschermingsniveau | IP65 |
| Vervaardiging | Shenzhen |
| naam | Buitenaardse voedingskast |
|---|---|
| Inwendige grootte | W × D × H 800 × 900 × 2150 mm |
| Vergrendeling van de kast | Anti-diefstal drie puntslot |
| Beschermingsniveau | IP55 |
| Kabinetslay-out | Twee compartimenten |
| Productnaam | Buitenaardse voedingskast |
|---|---|
| Montageopties | Muur, paal, voetstuk, skid en grondmontage |
| Opties voor behuizingsmaterialen | Aluminium, roestvrij staal, koolstofstaal |
| Beschermingsniveau | IP55/IP65 |
| Opties voor het beëindigen van de bijlage | Poederbedekt, gegalvaniseerd, geverfd |