| Productnaam | Buitenaardse voedingskast |
|---|---|
| Installatiemethode | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Temperatuurbereik | -40°C tot 55°C |
| Inlaatspanning | 100-240V |
| MTP-connector Rl | ≥60db |
| naam | Buitenaardse voedingskast |
|---|---|
| Vergrendeling van de kast | Anti-diefstal drie puntslot |
| Beschermingsniveau | IP55 |
| Kabinetslay-out | 3 compartiment |
| Verlichting | Ledlamp |
| Productnaam | Materieel voor gebruik buitenshuiskabinet |
|---|---|
| Installeer methode | Stang/wandmontage |
| Materiaal | Gegalvaniseerd staal/roestvrij staal |
| Op maat gemaakte service | - Ja, dat klopt. |
| UPS-capaciteit | 1KVA/800W |
| Productnaam | Buiten-UPS-kas |
|---|---|
| Installeer methode | Stang/wandmontage |
| Materiaal | Gegalvaniseerd staal/roestvrij staal |
| Op maat gemaakte service | - Ja, dat klopt. |
| UPS-capaciteit | 500VA/400W |
| naam | Buitenaardse voedingskast |
|---|---|
| Interne ruimte | 40-45U |
| Koelcapaciteit | AC- of DC-airconditioning |
| Bewakingssysteem | FSU met afstandsbediening |
| Vochtigheidsbereik | 10% aan 95% |
| Productnaam | Voedingkabinet |
|---|---|
| Communicatie-interface | RS232/485, SNMP |
| DC-uitgang | 42 V - 58 V gelijkstroom |
| AC-invoer | 90V -290V wisselstroom |
| Toepassing | Inrichting |
| naam | Buitenste IP55-koppeling |
|---|---|
| Inwendige grootte | W × D × H 900 × 900 × 2150 mm |
| Vergrendeling van de kast | Anti-diefstal drie puntslot |
| Beschermingsniveau | IP55 |
| Kabinetslay-out | één compartiment |
| Productnaam | buitenbatterijkast |
|---|---|
| koeling | 400W gelijkstroom airconditioner |
| Oppervlaktecoating | poedercoating |
| Pas de Dienst aan | - Ja, dat klopt. |
| Productcategorie | Buitenbatterijopslagkasten |
| Productnaam | Buitenaardse voedingskast |
|---|---|
| Inlaatspanning | Eenfasige 220Vac |
| Uitgangsspanning | 48V(40 - 58Vdc (instelbaar) |
| Kracht | 11.6KW-34.8KW |
| Vermogensfactor | ≥ 0.99 |
| Productnaam | Telecom-energievoorziening |
|---|---|
| Kleur | Ral7035 of Ral7032 |
| Typ van installatie | Aan de muur gemonteerd |
| Toepassing | telecommunicatiebasisstation |
| Frequentie | 50/60Hz |