| Productnaam | Openluchttelecommunicatiekabinet |
|---|---|
| Ontwerp | Op maat gemaakte ontwerpen op basis van de eisen van de klant |
| Zet Manier op | Polenberg |
| Machtsverdeling | - Ja, dat klopt. |
| Vergrendeling van de kast | Rond slot |
| Productnaam | Buiten telecom behuizing Upgrade Buiten WPC wandpaneel met buiten poedercoating |
|---|---|
| Materiaal | gegalvaniseerd staal |
| MAAT | 750*750*1750 mm |
| Oppervlaktecoating | Buitenpoedercoating |
| Overige Accessoires | Sensor |
| Productnaam | externe telecoms-kast |
|---|---|
| Oppervlakte | Buitenpoedercoating |
| Koelcapaciteit | 1500W*2 (airconditioner) + 500W |
| Werktemperatuur | -40°C ~ 55°C |
| Deeltjes | 19 Duimrek |
| Type | Openluchttelecommunicatiekabinet |
|---|---|
| Installatiemethode | Opgezet rek |
| Oppervlakte | Buitenpoedercoating |
| Brand van ingebouwde voedingsbron | Daxin |
| Beschermingsniveau | IP55 |
| Type | Openluchttelecommunicatiekabinet |
|---|---|
| Installatiemethode | Opgezet rek |
| Oppervlakte | Buitenpoedercoating |
| Brand van ingebouwde voedingsbron | Daxin |
| Beschermingsniveau | IP55 |
| Inwendige grootte | W × D × H 900 × 900 × 2150 mm |
|---|---|
| Vergrendeling van de kast | Anti-diefstal drie puntslot |
| Beschermingsniveau | IP55/IP65 |
| Geïntegreerd | Koeling, stroom, FSU, batterijsysteem |
| Gebruikersruimte | 40U |
| Productnaam | buitenbatterijkast |
|---|---|
| Andere toebehoren | Sensor |
| Verpakking | Houten kist of kartonnen doos |
| Kabinetslay-out | één compartiment |
| Productcategorie | Openluchttelecommunicatiekabinetten |
| Productnaam | buitenbatterijkast |
|---|---|
| Oppervlaktecoating | Buitenpoedercoating |
| Type energieopslagsysteem | industrieel en commercieel |
| Kenmerken | Commerciële energiebeveiliging, industriële commerciële opslag, commerciële energiebeveiliging |
| Productcategorie | Openluchttelecommunicatiekabinetten |
| Productnaam | Buitenaardse voedingskast |
|---|---|
| Zet Manier op | Polenberg |
| Batterijplank | Twee batterijplanken |
| Vergrendeling van de kast | Anti-diefstal drie puntslot |
| Kenmerken | Commerciële energiebeveiliging, industriële commerciële opslag, commerciële energiebeveiliging |
| Productnaam | Buitenaardse voedingskast |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -40°C tot 55°C |
| Interne dimensie | W × D × H 482,3 × 380 × 44 mm |
| Ondersteuning en diensten | 24/7 technische ondersteuning op afstand, technische ondersteuning en probleemoplossing ter plaatse, |
| Kabinetslay-out | één compartiment |